Společnost   |   Novinky   |   Katalog zboží   |   Otázky a odpovědi   |   Zákaznický servis   |   Kontakty
Indikace

  Matt Courson, T8

Použitím tohoto přístroje doma se cítím mnohem lépe. Cvičím jednu hodinu denně. Přístroj RT300 FES je trenažér přístupný všem a propojitelný se systémem zpětné vazby (displej) a vyhodnocuje jednotlivá cvičení. Cítím a vidím nárůst svalové hmoty, zlepšila se cirkulace krve, zlepšily se problémy s vyměšováním a odstranily se otlačeniny a proleženiny.
 
  Stupeň postižení C4
ASIA: B
Věk: 21

Cindy je po nehodě, kdy ochrnula. O FES terapii se dozvěděla v nemocnici, kde ji hospitalizovali. Tento trenažér s elektro-stimulací mi pomohl posílit svaly na rukách i nohách. Vrátil mě zpátky do života. Je inovativní a můžete s ním cvičit v mnoha polohách. Díky němu si udržíte celé tělo svěží a posílíte jej. Díky RT300 mé svaly nezakrňují, ale naopak se posilují. Pomáhá mi také s krevním oběhem i samotnou funkcí srdce. Cvičím třikrát týdně a po ukončení cvičení na trenažéru cítím, jak jsou mé svaly silné. Prostě aktivně žiji a udržuji si díky RT300 štíhlou postavu.
 
  

David Foster
Primary Progressive MS

Od té doby, co mám RT300 dokážu stát na svých nohách déle a chodit rychleji. Už nikdy nebudu uvažovat o prodeji svého patrového domu, kvůli schodům do ložnice. Nyní schody zvládám sám a mnohem lépe. Můj svalový tonus se zvýšil a křeče jsou odstraněny na hodiny díky cvičení. Nastupování a vystupování s auta je také jednodušší a potřebuji mnohem méně času. Mohu stát a pohybovat se, je to ohromující.
 

  Michelle Brovitz,
Secondary Progressive MS

Věřím, že se opět vrátím s pomocí RT300 k běžnému životu. Cvičím a s jeho pomocí jsem cíli stále blíž. Pokud by mi snad stav nedovolil posunout se opět o krok dál, pomáhá mi alespoň cítit se lépe. Nikdy jsem nevěřila, že mohu získat opět naději díky RT300.
Chodím díky opoře v rukách. Mé nohy byly bez citu a používala jsem své ruce k opoře v chodítku. RT300 mi pomohlo získat zpět sílu a jistotu stoje. Jen díky RT300 se už necítím jen jako hadrová panenka. Chodím a cítím, jak mě mé nohy podpírají. Chůze s chodítkem už pro mě není stresující a nebojím se, že upadnu. Ani nedokážu popsat co pro mě opětovně získaná síla znamená.
 

Van Brooks

Level of Injury: C5-6
ASIA: A
Cause: Football injury
Age at Onset: 16

Van Brooks je mladík, který před svým zraněním vedl normální život a život vrcholového sportovce. Vedl fotbalový klub střední školy ve Spojených státech amerických.

Zranění se mu přihodilo během zápasu, kdy při sehnutí pro míč došlo ke kolizi jeho hlavy s protihráčem. Upadl na zem a nemohl se hýbat. Rázem ochrnul.  „myslel jsem, po kolizi vstanu do 3 sekund jako obvykle, pak ovšem někdo přiběhl, aby mi pomohl. Necítil jsem však jeho dotek.

Je hrdý na to, že jeho svaly na nohách, které mají fotbalisté, nikdy neztratil díky cvičení na RT300 a FES terapii. Cvičí jednu hodinu dvakrát týdně.

Čas si na přístroji krátí hraním instalovaných her a nebo jeho myšlenkovou relaxací. Po každém cvičení se cítí unavený, jak po  namáhavém tréninku. Hlavní přínos cvičení vidí v nejen opětovném získání svalové hmoty a síly, ale hlavně v redukci křečí.